| Costin20021 a întrebat:

Salut! Stie cineva cum pot rezolva aceasta problema la Facebook?
Cand vreau sa trimit o cerere de prietenie imi spune urmatorul lucru (Pentru a proteja comunitatea impotriva continutului spam, am impus limite privind frecventa cu care poti sa postezi, sa adaugi comentarii sau sa realizezi alte actiuni intr-un anumit interval de timp. Poti incerca din nou mai tarziu.)
PS: Apare acest mesaj de mai bine de o saptamana

Răspuns Câştigător
| Secretgirl7890 a răspuns:

Pe scurt ai dat prea multe cereri de prietenie într un interval rapid sau prea des într-o perioadă scurtă de timp. O sa treaca acest spam după câteva săptămâni.

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Testează zilnic până robotul îți va permite din nou să ai acces. Apoi să o faci cu moderație, în mod natural. nu forțat. Că dacă nu, te banează din nou. E robot.

| user0010 a răspuns (pentru sadrian46):

Robotul trebuie să asculte de om, că e făcut de mâna lui.

| sadrian46 a răspuns (pentru user0010):

Așa și face. Omul i-a spus așa. Dacă vezi că exagerează, blochează.

| tasr123 a răspuns:

Mai iesi afara.