| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu calculatorul. Ruleaza si functioneaza normal si dintr-o data mi se blocheaza cursorul si ferestrele deschise si nu merge nici sa-l restartez. Trebuie sa-l scot din priza si apoi sa-l repornesc. Ce poate sa aiba?

Răspuns Câştigător
| ellyd a răspuns:

Si al meu a facut la fel dar m-am dus cu el la o vulcanizare si l-au suflat de praf, iar acum merge si nu mi s-a mai blocat. Eu zic sa incerci.

3 răspunsuri:
| georgedanielc a răspuns:

Dai o skanare in BIOS

| Mihaitzz a răspuns:

Probabil de la hard(cablul SATA)
Ceva de genu am avut si eu, si am schimbat cablul SATA (costa 25 lei), si gata..Nu mi se mai blocheaza

| Roaba a răspuns:

Incearca sa iti reinstalezi windowsul.