| ItsMatrix a întrebat:

Am o intrebare rapida.
Cateodata mi se blocheaza pc -ul de totul. Nu mai pot misca mousul sau cursorul, tastatura nu mai merge, nu mai asculta comenzile numai nimic.
Cateodata cand il restartez trebuie sa scot mufa de la monitor sa porneasca si s-a o bag iar.
Cum pot rezolva problema?
FUNDA!

4 răspunsuri:
| CapitanuSemafor a răspuns:

Dragi TPU-usti Pentium, cumparati calculatoare noi. Vindeti un rinichi sau un frate, orice, sa va luati un PC decent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Monitoru face pe nebunul reinstaleaza sau cumparati altul, ori reinstaleaza-ti windows-ul

| Lauraelena01 a răspuns:

Schimba windows-ul :* cred ca ar fi cea mai buna solutie! daca nici asa nu merge, mai bine te duci la un service sa vezi ce problema are! :*

| reysp a răspuns:

Poate sa fie ceva si cu driverele de la placa video uitate in managerul de dispozitive si vezi daca e tot ok, sa nu apara ceva cu semnul! pe galben