| DuLuFaNu a întrebat:

Am o problema cu calculatorul meu, cand il aprind merge totul bine si dupa vreo 10 minute cursorul incepe sa aiba lag si efectiv se blocheaza tot pcul. Ce pot sa-i fac?

3 răspunsuri:
| viavo a răspuns:

Salut! Verifica temperatura procesorului la pornire si dupa 10 minute vezi cat creste. Este posibil sa ai nevoie de pasta pe procesor. Reinstaleaza windowsul daca stii si sau inainte scaneaza toate partitiile cu un antivirus bun. Curata cu cc cleaner.

| flixbuster a răspuns:

Racire? Malware?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde. Poate sa fie de la touchpad (dacă e cazul) sau de mouse. Ar putea sa fie și dacă ai un Windows mai vechi. Poți încerca un restart