| puscahoreangaion a întrebat:

Am o problema cu camera foto de la android, am un model Samsung gt b-5510, iar cand vreau sa fotografiez apare imaginea in verde in loc de color care ar fi cauza?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intra in setarile camerei foto la Efecte.Seteaza pe Normal. Daca nu merge ai probleme cu camera.

| Adde2 a răspuns:

Ai setat-o tu (intamplator probabil) Nu este nici o problema

| catalinul96 a răspuns:

Dupa ce deschizi camera fothirodai la optiuni->si cauta acolola optiuni ca ais etatu pe un anumit mod de ex sepia sau negativ, si gasesti acolo "niciunul" il bufezi si gata