| serioux27 a întrebat:

am o problema la un Samsung galaxy s plus. mai exact, nu imi porneste camera foto. Intru in ea si imi arata tot ce trebuie in afara de peisajul care vreau sa il fotografiez. la fel se intampla si cand deschid o aplicatie gen mirror de pe androi market. stie cineva de ce si care e rezolvarea?

Răspuns Câştigător
| Oanaa82 a răspuns:

Incearca sa inchizi telefonul si sa-l deschizi din nou sau sa dezinstalezi aplicatia si sa o instalezi din nou.Incearca asta de mai multe ori sau te poti duce in locul de unde ai cumparat telefonul daca garntia mai este valabila.