| gimenroby a întrebat:

Am o problema cu ceea ce descarc. Orice as descarca de pe net, se descarca 100% si apoi imi apare ca continte virusi dar asta cu toate cu orice as descarca "Aces program continea un virus si a fost sters" O avea n-o avea programul virusi, eu nu mai vreau protectie web si nu cred ca e de la antivirus. Am avira, odata l-am dezinstalat si tot mi se proteja webu, chiar si daca il opresc antivirusul tot imi apare aia sa ma apere de virusi. Ce trebuie sa debifez ceva le net depinde, folosesc chrome si explorer? Daca nu ati inteles mai spun inca odata mai clar!

2 răspunsuri:
| itwentbad a răspuns:

Incearca sa-l descarci cu firewallul dezactivat sau dezactiveaza antivirusul din firewall.

| gimenroby explică:

Am dezinstalat antivirusul si tot asa. Am probabil ceva bifat pentru protectia webului dar nu stiu ce :-W