| gimenroby a întrebat:

Nu mai pot sa descarc nimic. Imi scrie Acest program continea un virus si a fost sters ( se sterge singur ceea ce descarc) Cred ca e de la programul Attachment Manager si trebuie sa il dezactivez dar cum il dezactivez? Am incercat sa debifez toata securitatea la internet am scos-o tot si tot nu merge nu e de la el. Are legatura cumva cu programul winzip? ca mereu se scaneaza sau cum dezactivez Attachment Manager?

Răspuns Câştigător
| MiHaiTzAAA1997 a răspuns:

Sper sa nu fie raportat raspunsul, contacteaza-ma pe mishutm12@yahoo.com si cu Team Viewer sa trag o privire.
Dupa niste investigati, am ajung la concluzia ca Windows Defender era buguit si singura solutie era redenumirea dosarului in Windows Defender.old (din C:/Program Files/).

1 răspuns:
| gimenroby explică:

Numai e nevoie, MiHaiTzAAA1997 mi-a rezolvat problema