| HyenaV2 a întrebat:

Am o problema cu internetul ce se comporta ciudat. Unele siteuri cum ar fi facebook nu se incarca complet, altele cum ar fi cel de la league of legents si avg nu pornesc deloc si altele merg foarte bine cum ar fi gmail, google si youtube. Vitezele de download si upload sunt la fel ca mai devreme(1 mb/s download, 500kb/s, upload )

Răspuns Câştigător
| BogdanFRD a răspuns:

Posibil sa fie de la antivirus, dezinstaleaza antivirusul si vezi daca merg normal dupa, mi s-a intamplat si mie ceva de genul, dupa ce am dezinstalat antivirusul, mergeau toate bine.