| CheyTack a întrebat:

am o problema cu internetul de cateva zile viteza mea de descarcare nu trece de 1.1mb/s inainte ajungand chiar si la 10 mb/s am incercat sa conectez internetul fara router dar e si mai rau acuma descarc cu 500kb stie careva care ar fi problema? am internet de la UPC si la speedtest am ajuns la 200mb/s download si 6 upload

2 răspunsuri:
| MedionTcO a răspuns:

Aici ar putea avea legatura si cu oferta lor si promotii.Eu la clicknet descarc cu 600kb si in vara descarcam cu 1 mb asta pentru ca 3 luni a fost o promotie.

| DianaSim a răspuns:

Bună.Încearcă să foloseşti programul Auslogics BoostSpeed. Eu înainte aveam 2.5 mb/s şi acum am peste 4.3 mb/s.
Sper că ţi am fost de ajutor.