| daniel2forea a întrebat:

big grin Am o problema cu internetul sad
Am dat un test de vitezasi am observat ceva ciudat:
Pe calculator am viteza de download de 92.43 mb/s iar cea de upload este de 62.84 mb/s
Problema este ca pe laptop am doar 2.83 mb/s download si 16.24 mb/s upload.
Nu inteleg care este problema.Pana acum descarcam pe laptop cu 4-5 mb dar acum abia ajunge la 500kb/s crying(

1 răspuns:
| h4mh4m a răspuns:

Driveru la placa de retea, posibil daca ai windows 7 si ai driver instalat direct de la windows sa iti faca aceasta figura, am patit-o si eu odata cauta driver de la producator si instaleaza-l.