| Andor_Flaviu_1989 a întrebat:

Am o problema cu laptopul: am introdus din greseala o combinatie de taste si mi sa dezactivat tastatura adica doar literele si numerele. dupa am inchis laptopul pentru ca m-am gandit ca se va reseta setarea dar am windows 8 si nu mai pot baga parola (si nu e de vina tastatura pentru ca am bagat alta cu usb si este acelasi lucru deci este din soft)
Daca cineva stie ce trebuie sa fac (in afara de ami reinstala windowsul ) sa imi spuna pls

Răspuns Câştigător
| mont a răspuns:

Incearca sa intri in safe mode si sa dai un restore. In safe mode se intra apasand f8 la pornire.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca poti activa din control panel-mouse and keyboard, depinde ce windows ai.Mergi pana acolo cu mousul.