| BroCkenWiNgS a întrebat:

Am o problema cu PC-ul.Cand il pornesc imi apare : "Reboot and select proper Boot device
or Insert boot Media in select Boot device and press key" scris alb si tot ecranul e negru ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| ThePsV a răspuns:

Asa am patit si eu sad si am fost nevoit sa imi schimb placa video. Asta ii problema placa video.

1 răspuns:
| StefanKogut a răspuns:

Ti-ai sters sectorul de boot de pe disk. Introduci discul cu kitul de instalare al Windows-ului si selectezi Repair. Acest lucru are success in 60% din cazuri, in celelalte, un reinstall cu restructurarea hard-discului este necesar.