| DraganBogdan a întrebat:

Am o problema cu PC-ul, in vara 2011 mi se incingea si se stingea brusc, am cumparat pasta pentru cooler, am aplicat pasta si pana in iarna m-a tinut, dar din iarna pana acum mi se stinge Pc-ul cand intru in. jocuri (de exemplu), i-am cumparat pasta din nou am aplicat-o la fel, nicio schimbare, tin sa mentionez ca am instalaz astazi windowsul si cand am intrat intr-un joc mi s-a stins dupa cateva minute Ma poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| raducebotari a răspuns:

Poate fi de la placa video.

| misu62x a răspuns:

Sigur este de la sursa, am avut si eu acceasi problema cu Pc-ul.
Apropo Pc-ul se stinge deoarece nu se raceste daca nu sar opri ar lua foc

| DraganBogdan explică (pentru misu62x):

Stiu de ce se opreste, mi-a luat foc unul laughing
Dar, sursa este "cutia"aia de sus, nu?
Eu vara trecuta am pus pasta la coolerul de la procesor.
Presupun ca tot acolo ar fi problema. cu "cutia" nu am avut problema.