| AdrianaL30 a întrebat:

Acum ceva timp mi-am cumparat un cooler pentru laptop deoarece mi se supra-incalzea si se stingea...folosesc acel cooler si acum nu mai am probleme cand ma uit la filme,sau cand intru pe youtube.Dar azi am vrut sa ma joc Sims,iar cand am bagat CD-ul, dupa cateva minute laptopul s-a stins din nou.Ma puteti ajuta spunandu-mi de ce se stinge doar cand introduc un CD?

Răspuns Câştigător
| CreEppY a răspuns:

Atunci du-te la un magazin de specialitate.

7 răspunsuri:
| CreEppY a răspuns:

Pai de cat timp ai laptopul? Si mie mi s-a intamplat asa dar daca il dai de mai mult timp, trebuie sa il duci la curatat de praf.

| AdrianaL30 explică (pentru CreEppY):

Il am de vreo 2 ani...i l-am dat unui baiat pe care il cunosc si care se pricepe la chestii de astea, dar i-a fost frica sa il desfaca pentru ca e prea nou si se temea sa nu il strice

| CreEppY a răspuns (pentru AdrianaL30):

Pai du-te cu el la magazinul de unde l-ai luat daca mai ai garantie si ti-l fac, dar oricum du-te la magazin, nu la orice tip.

| AdrianaL30 explică (pentru CreEppY):

Pai chestia e ca nu l-am cumparat de aici... tatal meu mi l-a cumparat din Germania

| CreEppY a răspuns (pentru AdrianaL30):

Atunci du-te la un magazin de specialitate.

| ghorghe123 a răspuns:

Schimba windowsul, eu am pc si am avut o problema asemanatoare dupa cateva minute se stingea

| AlroAlex98 a răspuns:

Cred ca ar trebui curatat de praf si mie mi se stingea inainte, dar acum il curat la 2 luni de zile si merge perfect.

| AdrianaL30 explică (pentru AlroAlex98):

Il cureti singur sau il duci undeva?