| Oyasumi a întrebat:

Am o problema la calculator,l-am desfacut l-am aspirat si cand l-am pornit parca era motor de barca,l-am desfacut inca odata am asezat toate la locul lor si tot face ca un motor.
in spatele calc,am un fel de ventilator,so fi deplasat sau ceva de genu?, in principiu am desfacut calcu si dupa face ca un motor, unde am umblat?

Răspuns Câştigător
| HelpMeNow a răspuns:

Asa face si al meu! La inceput face ca un avion, dar dupa ce imi apare Desktop-ul devine silentios, sper sa gasesti problema sa imi spui si mie

| Oyasumi explică (pentru HelpMeNow):

Dar chestia e ca la mine mergea bine...

1 răspuns: