| 123andrei a întrebat:

Buna am un modem de la oran** Huawei b260a cu cartela cu internet la spatele lui se conecteaza si un telefon fix gigaset 5005 pentru ca am si 300 de minute nu stiu ce are ca de ieri suna cu numar ascuns Pe orice nr as suna apare numar ascuns dar daca pun cartela pe un telefon mobil si sun apare numarul care ar trebui sa apara si la cel fix PROBLEMA ESTE DE LA TELEFONUL FIX PT CA AM UMBLAT EU PE TASTE AIUREA am nevoie de telefon la birou.Cine stie sa ma ajute? funda vot si pentru raspunsul castigator trimit 5 euro pe telefon!

1 răspuns:
| unsernamecontre a răspuns:

La nr ascuns intri in setari, telefon, retea sau retele, si setezi pe implicit si Orange