| Fernando9Torres a întrebat:

Am o sedinta foto in preajma unei ape(Cris)...problema-i ca nu am vreo idee ce "pozitii"(pentru pozat) ar merge bine acolo. Funde cine-mi zici cateva "originale"(sau si de pe net daca gasiti,cu poze sau link de la site, preferabil ) happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost si eu o data la o sedinta foto.Era o balta drenata ce inca mirosea urat, dar avea multe salcii pe margine si dadea bine in poze.Am venit imbracata ca la serviciu, adica in lenjerie intima(eu fac videochat) si a trebuit sa stau in pozitii provocatoare.Pentru mine a fost simplu, tinand cont ca fotografiile erau pentru publicitate in meseria pe care o prestez.

| Denisa2333 a răspuns:

Ai putea sa stai în fund pe marginea apei și sa ți se facă poza din spate, lateral în care sa te vezi și tu și apa, sa stai în picioare cu mâinile în buzunar sau cum vrei tu și la fel sa te uiți spre lac și sa ți se facă poza, sa ți dai cu mana prin par și sa te uiți spre apa, mă mai gândesc și iti mai zic laughing sper sa te ajute la ceva.