| mihaitare123456 a întrebat:

Am o tiara electronica Ego-T si mi-a intrat apa in atomizor (partea unde intra lichidul si devine abur), acun nu mai vrea sa scoata aburi atunci cand bag aromele. Stiti cumva cum as putea sa scot apa de acolo. ( nu ma refer la rezervor, acolo unde scrie gradajul) ci inauntru unde se produce procesul de evaporare. Pesupun ca apa nu se evapora la fel ca si aroma.

Răspuns Câştigător
| mihaytza09 a răspuns:

Incearca sa o pui pe soba de teracota sau pe un calorifer cv de gen incearca si cu un uscator de par

1 răspuns:
| alexalex244 a răspuns:

Incearca sa o pui pe soba de teracota sau pe un calorifer cv de gen incearca si cu un uscator de par