| Edi12679 a întrebat:

Salut! Tocmai ce mi-am luat un kit ijust s de la Eleaf. Întrebare mea este daca este normal sa se încălzească (aici ma refer la atomizor, gen la partea unde este siguranța si rezervorul). Se încălzește destul de tare si mai,, scuipa" lichid din cand in când si nu pot trage mai mult sa zic de 5 secunde deoarece ma arde rau si nu-mi dau seama daca este normal sau nu mai ales ca in niciun review la care m-am uitat nu s-a vorbit despre acest aspect si pe lângă asta mi se pare ca scoate cam puțin abur (aici poate fi si siguranța (am lăsat-o pe cea din,, fabrica" de 0.5 daca nu ma insel) sau lichidul. Mulțumesc anticipat!

1 răspuns:
| mastadont a răspuns:

Este normal să se încălzească, mai ales dacă vapezi mult. Dacă aburul nu mai e de calitate și dacă simți un gust nasol atunci e timpul să schimbi rezistența, probabil că s-a ars ori e pe punctul de a se arde.