| BeatrICEBEA a întrebat:

Am observat astazi ca nu pot sa intru in PArtitia C si nici D.AM incercat in My Documents la Downloads.Cand sa intru imi apare eroare.Stiti voi.Send si Don't Send.Acelasi lucru imi apare cand vreau sa intru si in Partitia C si D.

Ce pot sa fac? Care este problema?

Răspuns Câştigător
| RS4 a răspuns:

Incearca cu click dreapta pe C sau D si explore... daca nu merge nici asa, singura scapare e reinstalare de windows si apoi un antivirus bun (recomand kaspersky) care sa scaneze tot calculatorul! bafta!