| Stef29 a întrebat:

Am primit de curand un telefon din spania si nu imi merg cartelele de romania, imi merg numai cele de spania daca il decodez ce se poate int?
Mai am si o problema cu blututu uneori mi se activeaza alteori nu, care este probleme. Fundita pentru cel mai bun rasp
Va multumesc tuturor care ma ajutawinking

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Du l la decodat si nu o sa mai ai probleme

| Dragosh_8212 a răspuns:

Pai trebuie decodat ca sa mearga toate retelele. telefonul e blocat in retelele din spania. du-te cu el la unu care se pricepe la telefoane si zii si de bluetooth

| Stef29 explică:

Telefonul e cu taci scrim si mi-o zis cineva ca sa-r putea strica daca il decodez, este adevarat?