| BoAfan a întrebat:

Am primit un mesaj ma puteti ajuta sa-l inteleg? "Pentru a te dezabona trimite SMS cu STOP si numele serviciului sau SMS cu textul info la 1229 (0. 05/SMS )pentru a afla la ce cluburi esti abonat sau suna la 0741829329"
ce inseamna numele serviciului?
dau funda pentru ajutor

4 răspunsuri:
| axeldavid a răspuns:

S-ar putea sa fie o frauda sa iti afle datele personale.

| DenisIonut01 a răspuns:

Pai numele serviciului vine de la serviicile Vodafone dar cum sunt mai multe sunt catalogate pe nume, tu te-ai abonat la unu sau mai multe servici de la ei si iti spun ca daca nu mai doresti dai stop la numarul acela. Daca te intrebi ce serviciu pai sunt tot felul de concursuri sau informari daca nu vrei sa mai primesti mesaje de la ei scrii stop in mesaj si trimiti la nr acela. Trimite info la 1229 sa vezi informati sau ai putea merge la un reprezentant Vodafone sa iti explice mai concret si sa te ajute happy bafta! si sa ai un paste cat mai fericit!

Răspuns utilizator avertizat
| AncutzaHelpMe a răspuns:

Eee nu e nimic.Sunt doar niste simple reclame.Sa nu ai incredere in ele:*