| AndreiSiAtat a întrebat:

m`am abonat pe telefonul lui maicamea fara sa stiu ca exista o taxa la o aplicatie si am primit un sms de la numarul 1229 cum ca m`am abonat si se taxeaza cu 3 euro/saptamana apoi scria ca pentru ma dezabona sa trimit un sms cu STOP JOCURI la acelasi numar...am trimis 3 sms`uri si nu am primit nici un raspuns... ce parere aveti?

1 răspuns:
| Bteen a răspuns:

Ai cheltuit inca 3 uro pe cele 3 mesaje daca nu chiar mai mult. Mai bine nu mai faci nimic si astepti sa afle mama ta.Rezolva ea.