| mihhay a întrebat:

Am probleme cu tantarii(cand ma duc la pescuit), si voiam sa imi iau un aparat anti tanatri cu ultrasunete. Ce parere aveti?
Sunt bune sau dau banii degeaba?
Voi ati avut? V-au fost de folos?

Răspuns Câştigător
| UNfriendLY a răspuns:

Eu am un programel java/symbian pe telefon, scoate niste sunete de frecventa joasa, fug toti tantarii... @_@

2 răspunsuri:
| ExpertHost a răspuns:

75% as crede ca dai banii degeaba. Chiar nu am auzit pe nimeni sa se duca pe balta cu asa ceva. In general se merge pe Offf si Autan.
Una peste alta, daca merge treaba, uiti de tantari. Definitiv.
Morala: du-te pe o balta unde ai activitate (glumesc).
Ca un facut, peste... 5 ore plec si eu pe balta si am sa intreb tovarasii daca au auzit ceva legat de intrebarea ta si daca am un raspuns folositor, am sa vin cu el, chiar daca se inchide subiectul.

| mihhay explică:

Vreau si eu programu mariusen.
eu nu am simbian... am un se g502...
poate este aplicatie. jar