| Darius123456 a întrebat:

Am puscat o petarda din aceea foarte mica intre blocuri, pot sa am probleme cu politia sau cv?

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Stii de ce i se zice "pocnitoare"?
Fiindca poti fi puscat foarte repede cz un dosar penal!

Ai crezut ca nu te observa nimeni?
Petarde si artificii se pot folosi doar de Revelion si si atunci cugrija foarte mare, sa nu ranesti pe cineva sau sa faci pagube!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te au prins? daca nu, aia e, norocul tau

| mudokins78 a răspuns:

Da! o saina mascatii; la usa ta!

| ovidiu123432 a răspuns:

Vezi ca intri la puscarie daca faci din astea rolling on the floor))))))) ce intrebari ai de viata mea

| Butin a răspuns:

Daca te reclama cineva. Dar daca esti rapid de picioare nu vei avea probleme

| Huidumac_Alin_1999 a răspuns:

Daca a facut pagube s-ar putea daca nu, nu