| Vlad_5409 a întrebat:

Am scos Amnesia The Dark Descent si dupa ce l-am instalat si am pus seria number tot nu ma lasa sa joc. Cand intru in el imi apare Blackbox in care scrie game crashet si nu pot sa joC. Am verificat cerintele jocului si il pot juca fara probleme nu stiu ce sa fac. Daca stiti va rog sa ma ajutati dau fuda

Răspuns Câştigător
| FenderBender a răspuns:

In primul rand: Ai verificat sa vezi daca ai crack de copiat? Daca ai crack copy la crak si paste in foledru` jocului.
In al 2`lea rand: Daca ai copiat deja crack`ul si tot iti da eroare. Cauta de unde l`ai luat un crack separat ( De ex Amnesia The Dark Descent Crak only SKIDROW ). cauta crack separat pentru ce versiune de joc ai tu happy

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Incearca sa copiezi crack-ul, daca l-ai copiat si nu merge cauta alt crack happy

| MenInShadow a răspuns:

Amnesia e un joc foarte "nenorocit" din punct de vedere al cerintelor, nu alea care le vezi pe net, ci altele... si lu varamiu ii face la fel si are mai multe cerinte decat cere jocu...