| Fabiano21 a întrebat:

Am scris pin-ul gresit de 3 ori si atm-ul mi-a blocat cardul in el(Bancomat si card BT) am sunat la relatii cu clientii si mi-au zis ca vineri să mă duc la scursala sa iau cardul(blocarea intamplandu-se marti) am card de student o sa trebuiască sa plătesc o taxă ca sa il iau din cauza blocării?

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu cred ca ai ceva probleme grave! Ai pus intrebarea de 3 ori. Mergi la medic!

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Nu cred. Daca era vorba de o taxa te-ar fi anuntat.

| Fabiano21 explică (pentru Aasdfghj):

Cardul blocat ajunge inapoi la banca?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da trebuie sa ai bani pe card pentru deblocarea lui, intrucit banca de pe cardul tau ia banii sa i ti reactiveze cardul, si scrie si tu undeva codul pin sa nu il mai blochezi.

| Fabiano21 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Eu l-am blocat incercand sa pun bani pe el

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Banca nu i ti ia cardul daca il blochezi, ti l deblocheaza ei pe loc.