| BoRnY a întrebat:

Acum doua luni am instalat PES 2011 si din prima mi-a bagat comentatorul acela care chiar comenteaza un meci de fotbal in adevaratul sens al cuvantului. Dar am reinstalat Windows-ul asa ca azi l-am instalat din nou, dar mi l-a bagat pe Jon Champion. Comenteaza de parca ar fi mort de 2 ani. Instalai jocul de vreo 3-4 ori dar tot pe el il baga. Ce sa faaaac? crying FUNDA!

1 răspuns:
| karakushiu a răspuns:

Se poate sa pui alt comentator in afara de Jon Champion? :O va rog ziceti si mie cum straight face app nu era cumva vreun pack de comentator de la world cup 2011?