| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu nevoie urgenta de cateva raspunsuri. Cum ajung din Cartierul Militari la Parcul Herastrau? Vreau sa iau metroul si as vrea sa imi spuna cine stie cum sa fac mai exact, pas cu pas daca e posibil. Din ce statie sa plec?(cobor la autogara Militari). Trebuie sa ajung la Aviatorilor. E metroul care duce direct sau se schimba liniile si ma sui in altul? Daca s-ar putea sa-mi explice cineva, va rog mult de tot, e urgent. FUNDA(scuzati categoria, e cea mai vizualizata)

Răspuns Câştigător
| petre059 a răspuns:

Din militari mergi cu metroul pana la piata unirii si acolo schimbi cu metroul ce merge la aurel vlaicu (pipera)