| anonim_4396 a întrebat:

am 15 ani si as vrea sa fac handbal nu am mai practicat asa ceva doar la orele de sport stiu cate ceva! (in rest am facut 4 ani atletism )Dar as vrea sa aflu si eu daca m-ar primii intr-un club ceva chiar daca nu am performanta lorhappy (
Multumesc aniticipat happy

Răspuns Câştigător
| Alex_2741 a răspuns:

Da happy te primeste peste tot pe unde vrei sa faci handball happy mai ales ca ai facut si atletism big grin. inseamna ca esti bine construita. Deci cu siguranta or sa te primeasca

6 răspunsuri:
| Xonia a răspuns:

Da, te primesc, o sa te antrenezi cu ei
SI eu fac handball
In clasa 5 am facut doar la scoala, dupa am inceput sa ma duc la antrenamente, si acum sunt la antrenamente si la echipa scholii de handballbig grin

| Zzzo a răspuns:

Hello!

Pai.nu stiu ce sa zic, dar eu fac de 3 ani handbal si sunt in clasa a7a, adica am 13 ani si d-nul profesor zice ca daca o fata ar veni din clasa a6a adica la 12 ani ar fi tarziu, deoarece noi stim ftt multe lucruri si e greu sa le invete din nou pe alte fete si cu cat esti mai mica cu atata esti mai usor de invatat. Profu' zice ca el nu ar mai accepta fete pentru. ca nu poate sa faca cu toate acelasi lucru, iar sa le bage direct in echipa nu poate daca nu au antrenament. Eu oricum iti doresc mult succes poate tu o sa ai noroc:*

Si inca ceva :

stii care e chestia? ca daca fetele care stiu handbal vin la antrenamnt domnul profesor nu le-ar lasa pe ele pentru a le invata pe celelalte si cred ca te-ai simti exclusa happy vorbesc din proproe experienta happy

in fine..., Succes!:*

| Zambet a răspuns:

Salut! Eu fac handbal de 2 ani in Brasov la Mariana Tarca...De unde esti?

| MyLifeIsAmazing a răspuns:

Deci, eu am fost la handbal 2 luni inainte sa se termine scoala si iti spun ca sunt complet multumita adica nici eu nu am avut experienta prea mare decat de la orele de sport si chiar daca acolo eram mai slabuta in miscari am perseverat mult ...toti ma credeau stangace si intr-o zi le-am aratat eu lor...deci da te primesc la handbal

| justcriss a răspuns:

Multumesc big hug tututror love struck

| lala_2090 a răspuns:

Da te-ar primi eu fac handbal de 3 ani si nu uita ca handbalul inseamna atletism cu mingea