| Cosminaaaa999 a întrebat:

As vrea sa incep sa fac un sport de performanta, dar nu stiu ce sport.Am mai facut:handball, atletism, si dansuri. Ce sport imi recomandati? Dau fundita si votla toti cei care imi raspund.

Răspuns Câştigător
| smashboy a răspuns:

Ella depinde si de tine cat de atletica esti. Sporturi de performanta sunt gimnasita, culturismul si atletismul care sunt si cele mai grele. Daca as fi in locul tau m-as duce la gimnastica.

5 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Ai putea încerca voleiul şi/sau baschetul. happy
Părerea mea.

| PerfectAngel a răspuns:

Eu iti recomand sa faci scrima :d. Stiu,nu are legatura cu ce ai mai facut tu, dar e ceva de atletism :d. Iti spun din propria experienta, este foarte linistitor si nici nu trebuie sa te muncesti prea mult. Nu este greu! Funda daca te-am ajutat:p

| littleblackgirl a răspuns:

Poti incerca basket, inot, tenis de camp, gimnastica (daca nu esti prea mare ca varsta, si esti flexibila), volei. happy

| VicTeodor a răspuns:

Buna happy Ai putea incerca innotul care e un sport frumos si chiar necesita ceva timp pentru performanta; alta varianta ar fi tenisul care este un sport destul de solicitant, si mai ales pentru o fata ar fi bun pentru siluetahappy

| KissPisy99 a răspuns:

Buna.pai poti face tenis,basket(daca esti inalta),inot, volei, golf... sper ca te-am ajutat