| alexaaaaa a întrebat:

Am si eu o intrebare.Nu stiu cum sa personalizez tel adica la touch sa aiba si vibratie sau un alt sunet.Nu gasesc aceasta setare sad

2 răspunsuri:
| GenetiX a răspuns:

Intrebarea ta nu are raspuns. "La unele telefoane". Hopa te-ai prins, sunt mai multe modele. Ca sa vezi, nu e doar unul. Deci la unele este in Profile, la altele cum spunea colega.
Ca sa nu mai vorbim de faptul ca nu toate au feed back.

| kosminica a răspuns:

Dai la "meniu", dupa la "setari", apesi pe "setari tactile" si la final pe "efect tactile" si iti apare acolo. Sper sa iti fie de ajutor.