| bogdan18 a întrebat:

Sunt clasa a 8 a si vreau sa merg sa dau probele pentru arhitectura imi puteti spune de ce am nevoie? copie de pe certificatul de nastere copie de pe buletin...?

FUNDA CELUI MAI BUN RASPUNS!

1 răspuns:
| geomanblack a răspuns:

Buletinul in ORIGINAL eventuale copii le faci la fata locului daca ti-se va cere si tot acolo vei primi o cerere tip pe care o vei completa si preda la secretariat, apropo nu strica sa ai 10-30 de lei in buzunar pentru o eventuala taxa de inscriere sau timbre postale ori fiscale....bafta
p.s. banii nu strica sa ai pentru eventuale copii dupa buletin si un sandwis ori suc nu neaparat pentru vreo taxa. din ce stiu nu se cere nimic