| Lollypop a întrebat:

Am si eu o problemasad. Nu pot avea decat versiunea 8 a messengerului deoarece daca instalez noua sau zece, nu imi apare bara de sus de langa "messenger, contacts, actions..." acea bara unde scrie "Yahoo messenger" si nu il po baga jos, sau muta. Daca il reinstalez se intampla la felsad. Funda daca aveti vreo solutiesad.

Răspuns Câştigător
| Acadeaaa a răspuns:

Am avut si eu probleme cu "Yahoo messenger" versiunea 9 sau 10. Am chemat pe cineva care se ocupa de calculatoare sa ma ajute, sa vada cum imi poate repara aceasta problema, insa singura solutie a fost sa imi reinstalez windows`ul.Alta nu este in aceasta situatie.
Sper ca te-am ajutat. happy