| HeLps a întrebat:

Am o mare problema cu Yahoo Messenger
[De 2 zile nu imi arata ce scriu eu si ce scrie el/ea va rog help

Si mai am o problema cand pun un program un joc sau o pagina de google in bara nu-mi apare
Plzz Help
Am windowns xp Spuneti-mi va rog ca nu trebuie sa reinstalez windowsul Plzz

10 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

NU VAD SCRISUL PE MESSENGER
Se deschide in stanga jos la start run-ul in care se va scrie regedit apoi se da enter ,se va afisa o fereastra de editare a registrilor din windows ( foarte mare atentie aici ) vei parcurge intocmai acesti pasi ,se da click pe
HKEY_CURRENT_USER ,dupa care Software ,dupa care Microsoft ,dupa care Windows ,dupa care CurrentVersion ,dupa care Internet Settings ,dupa care se va sterge folderul Zones cu click dreapta pe el si delete
Se inchide regedit si fara sa dai restart la PC,sau sa instalezi/dezinstalezi ceva deschizi yahoo messenger si totul revine la normal...enjoy it.

| HeLps explică (pentru neluL):

Nu Merge crying

| neluL a răspuns (pentru HeLps):

Daca urmaresti bine ceea ce am scris MERGE! ->>> fara sa dai restart la PC!

| Liviucu a răspuns:

Mergeti la butonul Start – Click pe Run – tastati regsvr32 jscript.dll – dupa care apasati OK

Mergeti la butonul Start – Click pe Run – tastati regsvr32 vbscript.dll – dupa care apasati OK

| HeLps explică:

Nu Merge Niki Una Dintre Variante crying

| HeLps explică:

Da
Fara

| HeLps explică:

Nu Am Dat Rr La Pc

| HeLps explică:

Trebuie Sa Am Mess``ul Inchis Sau Deschis?

| HeLps explică:

Mda Am Rezolvat Las.

| John90 a răspuns:

Singura scapare e sa dai un repair la windows poate are ceva fisiere virusate in el daca nu merge nici asa baga windowsu din nou, sau mai incerca sa ii dai un scan sa vezi daca gaseste virusi...