| ValentinaMh27 a întrebat:

Hei, salut TPU!
Am un telefon Samsung Galaxy S5 si nu reusesc sa descarc poze din CALCULATOR in TELEFON. Am incercat sa copiez ce vreau sa introduc in telefon si sa le lipesc in folerul dorit din telefon dar nu-mi apare optiunea de lipire. Pur si simplu nu imi dau seama cum sa procedez. Va rog frumos sa ma ajutati.

3 răspunsuri:
| Radu284 a răspuns:

Incearca cu Airdroid

| Gonrax a răspuns:

In loc de Paste, da-le Cut.
Daca nu, incearca sa tragi fisierul de acolo, pana in celalalt folder.

| ValentinaMh27 explică (pentru Gonrax):

Am incercat sa le trag in fisierul din telefon, dar nu-mi da voie.