| TygXer a întrebat:

Am spart o minge de fotbal, am cumparat-o am mers o data afara cu ea am dato in sus o cazut jos gata, spin, minge sparta, clasic... a incercat cineva sa lipeasca repare o minge sparta? cu ceva lipici sau lapte(am incercat da nu s-a astupat) big grin, idei?

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| LTAA a răspuns:

Trebuie să mergi la o vulcanizare, ca cei de acolo să îți vulcanizeze mingea (dacă este din cauciuc).
Mai bine cumpără o minge mai scumpă, cele ieftine se strică repede.