| elicopterultau a întrebat:

am cumparat o minge Kipsta si pe drum pana acasa m-i s-a dezumflat. Am incercat sa bag in ea o solutie speciala care cica astupa fisurile dar nu a mers tot s-a dezumflat. Mingea e nou nouta si nu are nici un fel de urma ca ar fi sparta. Va rog ma puteti ajuta? Uitati id meu armand_mess

1 răspuns:
| KentON a răspuns:

Poate are pori de aer si din aceasta cauza se dezumfla mereu...duo inapoi de unde ai cumparato poate stiu ei c sa fac sau daca nu umflo si bag-o in ceva care sa o acopere in totalitate cu apa si atunci vei vedea pe unde isi pierde aerul... Funda?