| 4n0nim a întrebat:

Am trimis emailul de confirmare la adresa bobandrei97@yahoo.com
Nu l-am primit de 2 zile ce sa fac?
Ca nu pot sa scriu mesaje nimic straight face

4 răspunsuri:
| crissmay a răspuns:

S-ar putea sa fi scris gresit e-mailul sau sa fi omis o litera, verifica in stanga la 'Editare date logare', si vezi daca ai scris corect.winking

| 4n0nim explică:

Nu stiu ca pe yahoo.com nu merge am scris gmail.com a mers si o am validata doar ca nu imi prea place emailul gmail si ma tem sa nu-l uit big grin deci pe yahoo nu merge nu stiu de ce

| crissmay a răspuns (pentru 4n0nim):

Ba da pe yahoo merge,nu conteaza la ce esti (yahoo, gmail, skype etc.)

| 4n0nim explică (pentru crissmay):

In fine poate merge dar la mine nu merge si nu stiu cauza. am incercat 2 mailuri.