| mtw123 a întrebat:

Am trimis un plic prin posta romana la cutia postala acum 5 zile si inca nu a ajuns la destinatie. Ceva sugestii? Cat dureaza in mod normal sa ajunga un plic? Exista posibilitatea sa se fi pierdut?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de unde l-ai trimis si de valoarea timbrelor puse pe el.

| Sophieka a răspuns:

La cutia postala? Deci nu ai mers la sediul postei si nu ai predat unui casier plicul?
Nu stiu daca mai sunt prea bagate in seama cutiile postale...Eu una am uitat de existenta lor!