| marian9377 a întrebat:

Am un acvariu de 30 litri de ce am nevoie ca sa pot pune pesti in el adica filtri lumina etc...

Răspuns Câştigător
| toti a răspuns:

Filtru de apa (pompa),Un beculet,niste pietre pe fund,niste plante (unele prinse in pietre, altele lasate sa pluteasca la suprafata), niste scoici sa poata sta un pestisor mic in ele si.cam atat happy

1 răspuns:
| xenocid a răspuns:

Păi de bani și imaginație și puțin timp liber. Dacă nu ăsta era răspunsul pe care-l căutai te rog reformulează întrebarea.Mulțumim