| anonim_4396 a întrebat:

Am un apartament cu 4 camere a carui suprafata este de 100 mp ce tip de centrala termica as putea cumpara si care ar fi mai buna de >la Viessmann, Saunier Duval sau Junkers

Răspuns Câştigător
cristian
| cristian a răspuns:

Ferroli si instalatia din teava de cupru.

2 răspunsuri:
| nicky a răspuns:

Iti e suficienta o centrala de 24 Kw. Dintre cele pe care le-ai enumerat Junkers nu-ti recomand pentru ca sunt mai galagioase. Nu vreau sa fac reclama proasta dar asa erau cand am lucrat eu. Acuma nu stiu, eventual poti sa optezi si pentru. un Junkers in cazul in care are camera dubla de etansare.

| eugen_3772 a răspuns:

Mai bine un Saunier Duval e mai rezistent