| Unbearable a întrebat:

Am un cablu de date si poze pe telefon. Cum le pun in PC? Cat se poate de detaliat, va rog! Multumesc... happy

3 răspunsuri:
| AndreiGabi a răspuns:

Bagi cabul de date in telefon si in pc prin intrarea usb, astepti putin si verifici in,, my computer" daca a aparut ceva nou... daca nu ai nevie de driverele telefonului pe care ori le ai pe un cd primit la achizitionarea telefonului ori il cauti pe net si il descarci.Bafta!

| Zidovsky a răspuns:

Bagi cablul de date in telefon, iar mai apoi intr-un port USB de la calculator. Dupa aceea iti va aparea in My Computer un Fisier, si acolo intrii in el si cauti pozele din telefon. Fundita?batting eyelashes

| roby096 a răspuns:

Pai practic ar trebui sa bagi cablul in telefon apoi in pc. Intrii in my computer si apoi gasesti acolo folderul telefonului, intri, apoi intri la photos, copiezi pozele, apoi le pui in alta parte. Dar spune-ne si nou "mai detaliat" ce marca si model de telefon ai sa ne facem si noi o idee