| kUuKii a întrebat:

Am un catel pichinez de 2 zile mananca, doarme dar plange foarte rau.schelacaie in`truna. Daca nu se opreste il duce mama. Ce sa-i fac sa se opreask?broken heart

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Are nevoie de afecțiune cel puțin până se acomodează cu voi.
Pa, pa.

| S3c0ndSh0t a răspuns:

Daca l-ai cumparat recent e normal sa schelalaie ii e dor de casa.Incearca si tu sa il mangai si sa vorbesti cu el.

| danielacs a răspuns:

Ia-l noaptea cu tine in pat, vorbeste cu el. E normal sa faca asa pana se obisnuieste cu tine. O sa mai faca asa vreo 2-3 zile nu mai multwinkingIncearca sa ii explici asta si mamei tale si sigur o sa inteleaga si eawinking

| Cathy_1290 a răspuns:

Asa fac ciini pina se obisnuiesc

| Cocki a răspuns:

E normal. dai afectiune, joacate cu el si rasfatal o sa se obisnuiasca. ii e dor si lui de mama, tata, fratiori, surioarele lui. si tie ti-ar fi dor daca ai pleca de langa familia ta.