| anonim_4396 a întrebat:

Am un cd cu ceva in el, muzica, alte chestii. Pot sa il golesc cumva? sa il fac gol?

13 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Un cd sau dvd normal NU merge refolosit.

| MitroKta a răspuns:

Nup.

| soul2soull a răspuns:

Daca nu este rewriteable NU
dvd-rw sau cd-rw astea merg rescrise

| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Da bineinteles ca da,il bagi in calculator, apoi te duci in locul in care ai melodiile, etc, si dupa le poti sterge, apesi de exemplu pe o melodie apoi pe delete! Pupici!

| LarisaDragomir a răspuns:

Nu sunt sigura.Incearca sa il introduci in PC si sa incerci sa umbli prin el.

| Kosmin19 a răspuns:

Din moment ce CD-ul este deja facut.happy nu mai ai cum sa stergii melodiile dupa el. Bafta

| HonneOnna a răspuns:

Da,il bagi in P.C., intri in el si stergi tot ce vezi acolo

| Deknar a răspuns:

Nu, apropo, un DVD e 2 lei.

| ??? a răspuns (pentru Deknar):

Stiu, dar mi-a fost lene sa merg pana la magazin.

| MariusToc a răspuns:

Baga-l in calc, si in my computer dai click dreapta pe el...ai format sau disk cleanup, ceva de genu

| silviutzu17 a răspuns:

Ai putea...in programul Nero dai la compunere bagi ce vrei tu in el iar mai spre final te intreaba ceva de genul:"BURN NOW". Asta este tot asa fac eu de obicei

| guesswhocodrutza a răspuns:

O data ce scrii un cd, nu cred ca mai poti sa il golesti...eu asa stiu.winking

| Balaban_Marian_1999 a răspuns:

Am incercat si eu dar nu merge asa ca raspunsul este nu