| Robert1st321 a întrebat:

Am un colet din China și la track order îmi zice Package Arrived at facility of the local delivery company. Ce înseamnă?

Răspuns Câştigător
| helpforyou a răspuns:

"Package Arrived at facility of the local delivery company" înseamnă că coletul tău a ajuns la un punct de sortare sau depozit al companiei de livrare din țara ta. Acest lucru indică faptul că coletul tău se află în tranzit și va fi livrat în curând. Este posibil să mai dureze câteva zile până când coletul tău va ajunge la destinație finală.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CataaS a răspuns:

Ca a ajuns la compania de transport locală. Probabil vine prin curier.

| Fieraru23 a răspuns:

Îndemână să nu mai comanzi din China că e teapa