| Louuder98 a întrebat:

Help! Ce inseamna "Package arrived at the carrier facility (Yunexpress's Track End)"? asta e statusul la care a ajuns o comanda de pe aliexpress..si a ramas asa de 2 saptamani.

Răspuns Câştigător
| iuly24p a răspuns:

A ajuns in depozitul curierului, adica vanzatorul a trimis-o dar abia acum a ajuns in depozit. Astfel de comenzi ajung undeva la 30 - 60 de zile lucratoare. Eu am comandat de acolo si mi-a ajuns abia dupa 42 zile lucratoare.

2 răspunsuri:
| MariaAntonypufosel a răspuns:

Stiu doar o parte dar sper sa te ajuttongueachetul a sosit la instalația de transport.

| Eddy_Edward_1982 a răspuns:

"Package arrived at the carrier facility (Yunexpress's Track End) inseamna ca pachetul a sosit la instalatia de transport, Aliexpress nu recomand.