| anonim_4396 a întrebat:

Cum sterg un cont de youtube?

Răspuns Câştigător
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Accesezi YouTube, te loghezi cu contul pe care vrei sa-l stergi, asta daca nu esti deja logat, faci click pe numele contului tau in dreapta sus a paginii si de acolo alegi "Setari". Din pagina "Prezentare generala" la "Informatii despre cont" faci click pe "Setari avansate" de sub email, iar acolo o sa ai un buton "Stergeti canalul".

2 răspunsuri:
| TheDarkQeen13 a răspuns:

Te duci pe site, te loghezi, intri la My account si undeva in dreapta jos este Account settings, si alegi Close account, apoi apare o fereastra unde trebuie sa treci de ce vrei sa-l inchizi (i don't need it, de exemplu) si parola si apesi butonul Close my account. fundita?

| Happyintotdeauna37 a răspuns:

Tu vrei sa stii cum il stergi si eu cum il fac! E ca drk! big grin