| Jhonny18Villa a întrebat:

Am un Galaxy i5500 de la eMag... Mi s-a stricat bateria, abia daca mai tine 3-4 ore si incarcatorul este sticat, firul deteriorat,. Daca ma duc cu el la garantie imi schimba bateria si/sau incarcatorul?
Funda...happy

4 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Depinde ce scrie in certificatul de garantie. De obicei bateriile si accesoriile nu intra in garantie. Citeste certificatul. Nimeni de pe site-ul asta nu stie ce conditii sunt in garantia ta.

Răspuns utilizator avertizat
| price a răspuns:

Le vor schimba pe amandoua dar nu cred ca iti va schimba incarcatorul pentru ca ala nu prea are cum sa se strice singurel doar daca ii spui u ca nu mai incarca...u incearca ce ai de pierdut

| shadow1 a răspuns:

Eu cred ca bateria...dar eu daca as fi in locul tau as cere sa`mi chimbe telefonulthinking